Muzeum Dobranocek

Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie, ul. Mickiewicza 13

W sobotę 20.05.2017 w godzinach od 19.00-01.00 miejskie Muzeum Dobranocek w Rzeszowie serdecznie zaprasza na nocne zwiedzanie

Udostępniona zwiedzającym zostanie wystawa „Colargol to właśnie ja”, poświęcona serii o słynnym śpiewającym misiu, który w 2017 roku świętuje jubileusz 50-tych urodzin.
Na ekspozycji będzie można obejrzeć niezwykłe eksponaty z realizacji dobranocek i filmów pełnometrażowych o przygodach Colargola i jego przyjaciół: oryginalne lalki filmowe, liczne projekty, plakaty filmowe, scenopisy obrazowe, płyty winylowe oraz przedmioty codziennego użytku z wizerunkami bohaterów animacji.
Oprócz wystawy dostępne będą jeszcze inne atrakcje jak:
– atrakcje urodzinowe oraz słodki poczęstunek, przewidziane o godzinie 19.00
– quiz wiedzy filmowej dla małych i dużych wielbicieli dobranocek, w którym będzie można wziąć udział ok godz. 20.00
– projekcje kultowych polskich animacji dla dzieci

www.muzeumdobranocek.com.pl